ScrapBox Notes

iOS için Sosyal Ağ Paylaşımlı Not Alma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.7 MB
  • Sürüm 1.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Mehmetcan Oralalp

ScrapBox Notes indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

ScrapBox Notes; iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz, alternatiflerinden daha fazla gelişmiş özelliği yapısında bulunduran ücretsiz bir not alma uygulamasıdır.

ScrapBox Notes uygulamasının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde notlarınızı oluşturabilir, oluşturduğunuz notların önizlemesini görebilirsiniz. Ayrıca notlarınıza açıklama, metin, görüntü, fotoğraf, ses kayıtları, web sayfaları, pdf belgeleri, el yazısı ile notlar, kişiler, yerler ve ifadeler (gülümseme, surat ve şekiller) ekleyebilirsiniz.

Kalem ve silgi boyutunu ayarlayabileceğiniz uygulama ile arka plan seçeneklerinden (alışveriş, eğlence, yapılacak işler, mektup vs.) dilediğinizi seçebilirsiniz.

Diğer not tutma uygulamalarından farklı olarak sosyal medya özellikleri ile donatılmış olan ScrapBox Notes uygulamasının en önemli üç özelliği ise;

- Takım projeleri hedefli olarak oluşturulan notları sınırsız sayıda arkadaşınız ile paylaşabilir, birlikte not oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

- Uygulama ile oluşturulan notları harita üzerinde istediğiniz noktaya hatıra olarak bırakabilir,

- Son olarak ise notlarınızı halka açarak tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

ScrapBox Notes indir